Tworzenie oprogramowania Oprogramowanie dedykowane do Twoich potrzeb
Wdrożenia Kompleksowe wdrażanie systemów informatycznych
Bezpieczeństwo Analiza bezpieczeństwa systemów informacyjnych

O nas

Firma SoftArt powstała w 1996 roku. Jest zespołem sprawdzonych i doświadczonych fachowów, posiadających duże zaangażowanie i wiedzę techniczną i organizacyjną, umożliwiającą profesjonalną obsługę klienta.

Obsługujemy firmy i instytucje, zapewniając najwyższą jakość usług. Oferujemy kompleksową informatyzację jak i modyfikacje oraz integracje istniejących systemów. Zapraszamy do zapozania się z naszą ofertą.

Cechuje nas

Elastyczność
Dostosujemy się do indywidualnych wymagań kontrahenta. Niestandardowe godziny pracy. Realizacje zleceń na miejscu u klienta lub zdalnie. Integracja produktów wykonanych w różnych technologiach.
Kompleksowość
Wykonujemy systemy “pod klucz”. Dostarczamy wszystkie komponenty programowe oraz sprzętowe niezbędne do pracy. Zapewniamy przeszkolenie pracowników oraz służb informatycznych. Prowadzimy nadzór autorski nad wdrożonymi rozwiązaniami.
Bezpieczeństwo
Wszystkie wykonane przez nas prace objęte są klauzulą poufności. Posiadamy wdrożoną Politykę bezpieczeństwa informacji. Przy opracowywaniu nowych rozwiązań stawiamy na bezpieczeństwo przetwarzanych przez nie informacji.